A Kocsis Pál Mezőgazdasági és Környezetvédelmi Szakközépiskola és Szakképző Iskola tangazdasága

A tangazdaság címe:

Daimler (volt Búzakalász) u. 20.
Kecskemét

Tel.: 76/485-733 , Fax: 76/504-313

Nagyobb térképre váltás

Frissült: 2019. március 04.

Saláta és egyéb növényeink

Egyéb

Frissült: 2019. március 04.

Szakmak hete a tangazdaságban

Frissült: 2019. március 01.

Iskolánk a Helyi termék ünnepen!

A „Helyi termék ünnep „rendezvényre idén 2018. október 28. és november 1.-je között került sor Kecskemét főterén. A Kocsis Pál Mezőgazdasági és Környezetvédelmi Szakgimnázium és Szakközépiskola autentikus szereplője a „Helyi termék ünnep” rendezvényének. Iskolánk dolgozói és diákjai mindig nagyon készülnek erre a rendezvényre, hiszen minden szakma igyekszik termékeiből a legszebbet, és a legtöbbet ezen a vásáron bemutatni és persze értékesíteni. Az öt napos rendezvényen részt vevő diákok gyakorlatot szereznek az eladásban, a vevőkkel történő kommunikációban és persze a bizonylatok vezetésében is. A termék ünnep azonban, nem csak az termékek értékesítéséről, hanem a rég elfeledett étkekről és a „hírős város” vonzáskörzetében élők kulturális örökségének ápolásáról is szól.

Frissült: 2018. március 05.

Primula

Frissült: 2018. január 30.

4 hetes

5 hetes

Dísznövények

Frissült: 2018. január 04.

Primula