Hírek, aktualitások
Frissült: 2021. május 7.

A Déli ASZC Kocsis Pál Mezőgazdasági és Környezetvédelmi Technikum és Szakképző Iskola

képzési kínálata érettségizetteknek

Frissült: 2021. május 4.

RENDKÍVÜLI FELVÉTELI ELJÁRÁS!

Frissült: 2021. április 14.

Ideiglenes felvételi rangsor!

Pontszámok

Frissült: 2021. április 06.

Az oktatás április 7-től digitális munkarendben, "B" héttel folytatódik!

Frissült: 2021. március 5.

Tájékoztatás a digitális munkarendről!

2021. március 8. naptól előreláthatólag 2021. április 7. napig minden közismereti és szakmai ismeretanyag oktatása kizárólag on-line módon, digitális munkarendben történik. A tanulók gyakorlatra sem jönnek be az iskolába illetve a tangazdaságba! A tanórák órarend szerinti időpontban, Meet videokonferencia alkalmazás használatával kerülnek megtartásra. Ettől eltérni csak előzetesen egyeztetett és az iskola igazgatója vagy igazgatóhelyettese által engedélyezett esetekben lehet. Tanórákon kívüli időpontban lehet megszervezni az online konzultációkat, az érettségire illetve a szakmai vizsgákra készülő tanulókkal. A kollégiumok 2021. március 8. naptól előreláthatólag 2021. április 7. napig zárva tartanak. A tanulók étkezése lemondásra került az iskolában. A digitális oktatással kapcsolatos problémákról (eszközhiány, kapcsolódás, hiányzás stb) minden tanuló tájékoztassa az osztályfőnökét!

Meet órák linkjei

Frissült: 2021. február 25.

Tavaszi nyitány a rózsakertben

A rügypattanásnak indult rózsák metszésével kezdődött meg a tavasz a Boldogasszony Rózsakertben Kecskeméten. Iskolánk három tanárának szakmai irányításával a 11. A osztály diákjai elvégezték a rózsák metszését. A diákok szorgos munkájával megvalósult kertfenntartási munkáknak köszönhetően a Boldogasszony templom alaprajzát formázó ágyások megújulva várják a melegedő napokat.

Frissült: 2021. február 25.

Tavaszváró a Kocsisban!

A napsütés meghozta „gyümölcsét” szemet gyönyörködtető virágzást eredményezett a primuláinknál.

Készen állunk a nőnapi virágvásárra!

Piacképes képzések a Kocsisban

Frissült: 2021 március 1.

Pályázati felhívás – Igazgatói munkakörök betöltésére

Frissült: 2020. november 24.

A Déli ASzC Kocsis Pál Mezőgazdasági és Környezetvédelmi Technikum és Szakképző Iskola

bemutatkozó kisfilmjei:

Képzések

Iskolafilm

Nyílt nap

Iskolánk képzései!

Mi számít a felvételnél?

- Általános iskolai eredmény (7. osztály év végi és 8. osztály félévi eredmény)

- Egészségügyi alkalmasság

Sajátos nevelési igényű, illetve beilleszkedési, tanulási, magatartási nehézséggel küzdő tanulókat is fogadunk!

Frissült: 2020. december 14.

Frissült: 2020. november 06.

A vírushelyzetre való tekintettel a menza változásai!

Változások

Frissült: 2020. november
A digitális oktatás alatt Iskolánk Google Meet-et és Google Classroomot használja a tanórák megtartásához.

Részletek>>

Frissült: 2020. szeptember 30.

Iskolánk részt vesz az Iskolai Könyvtárak Világhónapja tiszteletére 2020. október 1. és október 22. között rendezett közvetítéssorozatban!

Beharangozó videó közvetlen linkje!

Frissült: 2020. szeptember 1.

Járványügyi előírások

Frissült: 2020. szeptember 18.

Iskolánk bemutatkozó videója!

Archívum >>

_____________

Tisztelt Szülők, Támogatóink!
Kérjük támogassák iskolánk alapítványát adójuk 1%-ával!

A legszebb konyhakertek Közösségi kategória
I. helyezés